Vyorávač brambor

Každý zemedělec, který kdy pěstoval brambory, ví, že se neobejde bez pořádného vyorávače brambor. Vyorávač brambor je zařízení sloužící k vyorávání bramborových hlíz v době sklizně. Vyorávač brambor je speciálně přizpůsoben tomu, aby současně s vyoráním brambory vysbíral. Jedná se o nezastupitelnou pomůcku každého pěstitele brambor. Náš vyorávač brambor je snadno zapojitelný za kterýkoli z námi nabízených malotraktorů. S malotraktorem a vyorávačem brambor od nás nikdy neprohloupíte. Vyorávače brambor jsou tu pouze kvůli Vaší spokojenosti!

Nabídka vyorávače brambor

Pokud hledáte vyorávač brambor, přišli jste na správné místo. Naše firma Vám může nabídnout vysoce kvalitní vyorávač brambor Tek. Tento vyorávač brambor je úsporný a značně Vám usnadní sklizeň brambor. Hlízy budou vyorávačem brambor vyorány, nadzdvihnuty a zbaveny zbytečné hlíny. Jedině vyorávač brambor Tek Vám pomůže rychle a kvalitně dostat brambory pěkně do pytlů. Neváhejte a objednejte si náš vyorávač! Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat či nám napsat pomocí online formuláře.

Jednořádkový vyorávač brambor Tek

Vyorávač brambor Tek je kvalitní příslušník zemědělské techniky. Nejedná se o nějaký mulčovač nebo bubnovou sekačku, je to stroj proslavený ohledy vůči sklízeným hlízám. Náš vyorávač brambor je dlouhý něco přes dva metry, jeho pracovní rychlost se pohybuje mezi dvěma až šesti km/h. Jeho váha lehce přesahuje dvěstě kilo. Nabízíme jej za velice slušnou cenu s obvyklými zárukami.

Vyorávač brambor slouží k rychlé a kvalitní sklizni brambor

Pracovní šířka 62,5 - 75 cm
Délka 2,25 m
Pracovní rychlost 2 - 6 km/h
Pracovní výkon 0,1 - 0,3ha/h
Energetický prostředek od 25 kW
Hmotnost 235 kg

Cena ............24 900,-bez dph

Zpět na Zemědělská technika

Zpět na Úvod

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Obraceče píce

Obraceče píce
HPIM0616.JPG

http://www.malo-traktory.cz/index.php?nid=9899&lid=cs&oid=2697367

http://www.malo-traktory.cz/index.php?nid=9899&lid=cs&oid=2697368

http://www.malo-traktory.cz/index.php?nid=9899&lid=cs&oid=2697369