Malotraktorymalotraktor

Malotraktory dvouosé

Malotraktory dvouosé jsou v podstatě „menší bratři“ velkých traktorů. Na rozdíl od velkých zemědělských traktorů jsou malotraktory díky svým kompaktním rozměrům a menší hmotnosti určeny zejména pro drobné farmáře a komunální služby (technické služby měst a obcí). Obvykle proto malotraktory také bývají vybaveny pro provoz na pozemních komunikacích (vlastní SPZ apod), po kterých se pohybují mnohem snáze než velké traktory. Manévrovatelnost a ovladatelnost našich strojů je vedle nižší technické náročnosti jednou z hlavních výsad těchto malých traktorů. Malotraktory od nás jsou dodávány buď s kabinou (včetně klimatizace, vytápění) nebo bez ní - vybaveny ochranným rámem ROPS.

Prodej malotraktorů

Jelikož se naše firma specializuje právě na prodej malotraktorů, můžete očekávat nejvyšší kvalitu. Proto se nebojte si u nás vybrat, jsme tu koneckonců hlavně pro vás! Nabízíme tři druhy (typy) malotraktorů. Z nich má každý malotraktor svá specifika a hodí se pro jiný typ využití. Tyto stroje jsou prověřené a užitečné a při jejich koupi vám vyjdeme vstříc. Nabízíme záruční i pozáruční servis, záruku a odvoz malotraktorů zdarma na místo, které si určíte.

V současné době u nás můžete vybrat malotraktory z této nabídky:

Dong Feng Mahindra Belarus
Traktory Dong Feng Traktory Mahindra Traktory Belarus

Naše firma se na malotraktory a jejich prodej specializuje, proto očekávejte široký výběr z naší nabídky. Můžete zde najít prakticky všechny druhy malotraktorů, specializované i nespecializované, určené pro různé druhy práce a terénů.

Který malotraktor koupit?

Pokud si nejste jisti či nevíte, který z mnoha našich malotraktorů si máte vybrat, doporučujeme Vám se poradit. Můžete vyhledat odbornou pomoc u našich zaměstnanců, stačí, když nás kontaktujete s jakoukoli žádostí či prosbou. Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc a náš personál je zkušený, proto se nebojte zeptat na jakoukoli podrobnost. Ať už máte o malotraktory zájem či ne, budeme se těšit, až se nám ozvete!

Zpět na Rozcestník

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Obraceče píce

Obraceče píce
HPIM0616.JPG

http://www.malo-traktory.cz/index.php?nid=9899&lid=cs&oid=2697367

http://www.malo-traktory.cz/index.php?nid=9899&lid=cs&oid=2697368

http://www.malo-traktory.cz/index.php?nid=9899&lid=cs&oid=2697369